Viatonica Lietuva

Viatonica Lietuva
5 (100%) 1 vote

Ligos, susijusios su mūsų pėdomis, gali privesti prie judėjimo galimybių slopinimo tiek vyrams, tiek viatonicamoterims iš viso pasaulio. Kitos komplikacijos, kaip išsiplėtusios venos, voratinklinės venos, retikuliarinės venos ir lėtinis venų nepakankamus bei žaizdos yra pagrindinės priežastys, kodėl daugybei žmonių yra taip sunku judėti, vaikščioti. Išsiplėtusių venų egzistavimas paveikė daugybę judrių žmonių, šie nebegali efektyviai pereiti nuo vienos vietos į kitą. Venų išsiplėtimas gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, tačiau dažniausia vieta yra kojos. Jos atsiranda ir vyrams, ir moterims.

Išsiplėtusios venos atsiranda, kai venose esantis vožtuvas funkcionuoja netinka, verčia pumpuoti kraują atgal į pėdas, bet ne į kūno viršų. Ši problema dažniausiai pasimato kojose, tai dėl pastovaus stovėjimo spaudimo. Kojų raumenys pumpuoja kraują į širdį ir labai daug kraujo išlieka kojose, neužkeliamas iki širdies. Kai kraujas pumpuojamas į venas, jos ištinsta, o tai sukelia išsiplėtusias venas.

Išsiplėtusios venos tampa vis didesnė problema visame pasaulyje. Viatonica palengvina daugybę ligos pasireiškimų ir pasekmių, padeda išvengti chirurginės intervencijos.

Pirkti Viatonica su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Viatonica?

Viatonica yra pilnai natūralus tepalas, kremas, kuris tepamas pažeistose srityse gydo išsiplėtusias venas. Kremas Viatonica naudojamas ir tepamas išoriniu būdu, pavyzdžiui, ant kojų, kaip ir kiti normalūs kūno kremai, kad padėtų kovoti su išsiplėtusiomis venomis. Kremo efektyvumas ir naudingumas palengvinti simptomus ir sumažina kraujagyslių pabrinkimą, užtikriną gerą kraujotaką kojose.

Kaip veikia Viatonica?

Viatonica padeda eliminuoti simptomus, skausmą ir išgydo išsiplėtusias venas. Taip pat, preparatas padeda sustiprinti kraujagysles, palengvinti pabrinkusių kraujagyslių darbą. Jis taip pat padeda išlaikyti ir apsaugoti odą bei venas nuo bet kokios žalos,  jos išlieka sveikos.

Viatonica gydymo procese kojos atpalaiduojamos, palengvėja nuo skausmo ir sustabdomas kraujo krešulių formavimasis. Palaipsniui, kraujagyslių sienelės tampa stipresnės. Gelis padeda išvengti venų nepakankamumo ir kitų komplikacijų, trofinių opų. Vaisto kūrimas truko daugiau nei 8 metus. Viatonica formulė yra pagrįsta augalų ekstraktais, taigi, produktas gali būti įsigyjamas be gydytojo išrašyto recepto. Papildas naudojamas be jokių kitų priedų, pagrindinius efektus pasiekia vienas. Kiti gydymo būdai įtraukia operacijas, masažus, rimtas procedūras.

Viatonica yra gelio formos vaistas. Išorinis naudojamas padeda kontroliuoti išsiplėtusias venas. Ne kaip kiti vaistai, poveikis yra ne ligos simptomams, tačiau pačiai ligos atsiradimo priežasčiai. Todėl, efektyvumas įrodytas. Gelis gali būti naudojamas, kai pasireiškia išsiplėtusios venos. Tai įtraukia skausmus, uždegimus kojose, patinimus ir naktinių spazmų bei mėšlungių atsiradimų atvejus.

viatonica-lt

Pasirodo, jog azijiečiai naudoja tik natūralius ingredientus, kad išlaikytų savo jaunatvišką grožį. Pagal jų mediciną buvo sukurtas unikalus vaistas Viatonica išsiplėtusioms venoms gydyti, šis preparatas:

  • gydo ir malšina išsiplėtusias venas. Kremas padeda išgydyti išsiplėtusias venas jūsų kojose, jos atrodys nepriekaištingai ir stulbinančiai.
  • padeda gerinti kraujotaką. Tai padeda užkirsti kelią kraujo krešulių susidarymui, o tai yra puiki užsikišusių venų prevencija.
  • padeda greitai eliminuoti bet kokius nuovargio požymius kojose po ilgų treniruočių ar judėjimo.
  • padeda išlaikyti odą drėgną, hidratuotą ir pamaitintą, tai puiki prevencija prieš išsausėjusią odą ir jos problemas. Oda visuomet išlieka glotni ir lygi.
  • padeda išvengti venų ištinimų ir uždegimų dėl kojų bei pėdų spaudimo visu jūsų kūno svoriu. Patinimai padidėja dėl nuovargio ir papildomo viršsvorio.

Vaistas yra 25 kartus efektyvesnis nei bet kuris kitas preparatas nuo išsiplėtusių venų. Skystųjų kristalų formulė atstato kraujotaką, sustiprina venas ir palengvina komplikacijas. Vaisto ypatingumas yra tas, jog pirmieji rezultatai pastebimi vos po 1-2 dienų panaudojimo. Po 5 dienų patinimai visiškai išnyksta, venos jau nebe tokios pastebimo. Tam, kad pamatytumėte norimus rezultatus, tepkite mažą kiekį gelio ir trinkite labai lėtais, sukamaisiais judesiais. Norėdami greitai pasiekti rezultatų, turite procesą atlikti du kartus per dieną.

Pirkti Viatonica su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Viatonica Ingridientai

Natūralus rutinas ir jo darinys trokserutinas turi P vitamino aktyvumo. Dėl to, kraujo krešėjimas sumažėja, tai pozityvus poveikis jūsų kapiliarams.

Kalniečių Baldzhiyski, Sagan-Dalai, Mongolų kanapės palengvina išsiplėtusių venų simptomus vos per 21 dieną.

Paprastasis kaštonas, raudonųjų palmių aliejaus sustiprina kraujagyslių sieneles ir jų elastingumą. Taip pat, sudėtyje esančios vaškinės vynuogės, Azijinė centelė ir gluosnio ekstraktas panaikina edemą ir sunkumo pojūčius.

Trokserutinas. Sumažina pėdų nuovargi ir padeda sumažinti sunkumo jausmą. Sukuria kapiliarų pralaidumą. Padeda sumažinti trapumą. Veiksmingai sumažina edemą ir uždegimus.

Kofeinas, BAL ir ginkmedžio ekstraktas. Gerina audinių medžiagų apykaitą. Suaktyvina ląstelių atsinaujinimą, pagreitina kraujotaką ir suteikia kojoms jėgų.

Paprastasis kaštonas ir beržo lapai. Gydo išsiplėtusias venas ir gerina lankstumą. Padeda atsikratyti diskomforto, skausmo ir pėdų jaučiamo nuovargio.

Citrinos, sojos ir kokoso aliejus, eteriniai aliejai. Sumažina prakaitavimą ir sunaikina išsausėjusias vietas, malšina skausmą. Drėkina ir maitina kojas bei pėdas.

Pelynas, mentolis, ramunėlės ir dilgėlės. Kojoms suteikia jėgų ir energijos. Aprūpina komfortu ir pašalina negyvas kojų bei pėdų odos ląsteles. Išvalo odą ir padeda kapiliarams atsistatyti greičiau.

viatonica_lt

Viatonica naudojimosi instrukcijos

  • Pradėkite nuplaudami paveiktą vietą, leiskite nudžiūti.
  • Užtepkite mažą kiekį kremo ant delno ir tepkite ant pažeistų vietų, kojų, pėdų.
  • Leiskite kremui susigerti, laikykite maždaug 15 minučių. Per šį periodą molekulės ir maistinės medžiagos efektyviai patenka į gilesnius odos sluoksnius ir susigeria, patenka tiesiai į kapiliarus.
  • Kai susigeria, nuprauskite kaukę, tai po maždaug 30 minučių.
  • Tepkite kremą du kartus per dieną, kad patirtumėte geresnius efektus.

Atsiliepimai Viatonica

Marija , 58 metai

Išsiplėtusios venos – tai išorės grožio problema. Beveik dešimtmetį naudojau įvairius tepaliukus, gelius, tačiau šis produktas buvo veiksmingiausias. Po panaudojimo nebejaučiu pėdų skausmo, erzinimo ar dirginimo. Taip pat suvokiau, jog uždegimai ir patinimai liovėsi, palaipsniui pasveikau. Jis daro savo darbą puikiai, svarbiausia, kad išlaiko savo veiksmingumą, jei naudojamas reguliariai.

viatonica-atsiliepimai

Gabrielė , 47 metai

Turėjau antro etapo išsiplėtusių venų problemą. Oda buvo išsausėjusi, o venos aiškiai matėsi. Pėdos niežėjo ir buvo gerokai patinusios. Dukra nupirko man Viatonica gelį, jis išties suveikė. Rezultatai sužavėjo, naudojau produktą reguliariai, du kartus per dieną. Patinimai ir skausmai baigėsi. Po maždaug 30 dienų išsiplėtusios venos ir patinimai gerokai sumažėjo.

viatonica_atsiliepimai

Viatonica Išvada

Kremas pradeda veikti tučtuojau užtepus šį ant odos. Jis pašalina skausmus ir padeda išspręsti kraujo krešulių problemas. Aktyvios sudedamosios kremo dalys pamaitina ląsteles, suteikia kraujagyslių sienelėms tvirtumo. Oda tampa glotnesnė, lygesnė, jau pastoviai neskauda ir nesijaučiu pavargusi. Venos vis mažiau pastebimos, o labai stipriai paveiktos sritys pilnai užgijo. Jums nebereikia kentėti skausmo, kurį sukelia išsiplėtusios venos, tam yra sprendimas, tam yra šis kremas. Išbandykite Viatonica ir patirkite jo gydomąsias savybes, tikrai nesigailėsite savo pirkiniu, o vėliau padėkosite ir man.

Pirkti Viatonica su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Biorecin Lietuva
Fish XXL Lietuva

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *