Nicofrin Lietuva

Nicofrin Lietuva
5 (100%) 1 vote

nicofrinRūkymas kenkia ne tik kvėpavimo takams, bet ir visam kūnui. Štai kodėl rūkant svarbu tinkamai vartoti vitaminus, tai padės sugadintoms ląstelėms atsinaujinti. Faktas, kad verta mesti rūkyti , nebūtina nieko įtikinti, tiesiog turi atsisakyti. Cigaretės yra nesveika, rūkymo įprotis – rykštė, kuri dar ir yra brangi. Tačiau rasti tinkamus metodus nėra taip paprasta. Pirma, daug “stebuklingo gydymo” tikrai neveikia. Antra, net jei tai sumažina nikotino troškimą, tai neišsprendžia antrosios problemos, pvz., kūno taršos. Rūkančiam prireikia kelių metų, kad išsivalytų organizmą! Per šį laiką kenksmingos medžiagos, įskaitant sunkiuosius metalus, dar tebėra organizme.

Nicofrin padės išvengti rūkymo. Rūkymas kelia didelį pavojų rūkančiojo ir jo artimųjų sveikatai. Asmuo ne tik įtakoja gerovę, bet taip pat ir jo piniginės išlaidoms ir socialiniam bendravimui. Daugelis asmenų, ypač paaugliai, dalyvauja rūkymo praktiniuose užsiėmimuose, nes jie nesupranta rūkymo poveikio. Kai kurie iš jų turi informacijos ir atpažįsta kuom jie išties mėgaujasi ir atsisako rūkymo, dėl jo sukeliamo ilgalaikio neigiamo poveikio sveikatai.

Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Nicofrin nuo rūkymo?

Nicofrin – augalinių ekstraktų papildai, skirti žmonėms mesti rūkyti. Medžiaga taip pat padeda mažinti daugybę toksinų ir kenksmingų medžiagų, kurios yra randamos organizme rūkant. Ji skirta padėti rūkantiems įvairiais priklausomybės etapais nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ir gyvenimo būdo. Gamintojas rekomenduojamas ypač rūkantiems asmenims, kur kiti naikininimosi metodai neskirti buvo nesėkmingi.

Kaip naudojimas Nicofrin

Atsižvelgiant į papildų formą, čiulpiamos tabletės – produktas gali būti naudojamas diskretiškai. Dėl natūralios (augalų tinkamo santykio) sudėties, papildomoje medžiagoje nėra nikotino. Jis veikia dviem etapais;

Pirmuoju veiksmo etapu preparatas detoksikuoja kūną ir blokuoja kenksmingų medžiagų patekimą į organizmą. Nicofrin nuo rūkymo gaminami fermentai sumažina neigiamą nikotino, kuris lieka organizme, poveikį bei žymiai pagreitina jo išsiskyrimą. Tuo pačiu metu prasideda kūno regeneracijos procesas, ypač kvėpavimo sistema – plaučiai pradeda veikti geriau, išnyksta rūkančiųjų būdinga dusulys.

Antrojo fazės metu gydymas Nicofrin atkuria kūno rūgščių ir šarmų pusiausvyrą, pagerina medžiagų apykaitos procesus, susijusius su nikotino priklausomybe. Nikotino pašalinimo poveikis, pvz., Nerimas ir nervingumas, nuovargis ir padidėjęs apetitas – išnyksta. Grįžimas prie organizmo pusiausvyros atkuria gerą humoro jausmą ir sumažina norą rūkyti. Praėjus visą gydymo laikotarpį, noras grįžti prie rūkymo yra galutinai pašalinamas.

nicofrin-lt

Nicofrin vartojimas instrukcija

Įprastinė dozė yra 4 tabletes per parą. Jūs taip pat galite pajusti nikotino troškimą. Didžiausia dienos dozė yra 12 tablečių. Jums nereikia kramtyti gumų ar naudoti pleistrų, kad galėtumėte palikt cigaretes namie.

Vienintelis dalykas, kurį jūs turite padaryti, nepamiršti vartoti mažų Nicofrin tablečių keturis kartus per dieną. Padų komponentai ne tik kovoja su nikotino poreikiu, kuris greitai nustos rūkyti. Dėl savo natūralių sveikatos savybių, pastilės Nicofrin biologiškai aktyvūs flavonoidai reguliuoja kraujo spaudimą ir pagerina odos būklę.

Naudojimas daro tokį poveikį:

  • Jūs visiškai išvalote savo kūną nuo cigarečių dervų, šlako ir nikotino, sukauptą vidiniuose organuose ir kaulų čiulpuose.
  • Jūsų plaučiai galės apdoroti 80% daugiau deguonies, o tai padidins jų efektyvumą.
  • Jūs atrodysite geriau, atsiras troškimas judėti ir fizinis krūvis. Jūs jausitės 5-10 metų jaunesni.
  • Jūs atsikratysite troškimo valgyti ar gerti. 90% metę rūkyt taip pat nustojo ir gerti.
  • Padeda pašalinti toksinus iš organizmo, pagerinti jūsų sveikatą. Jūs nebenorite vėl grįžti prie dusulio, blogo kvapo ir nuovargio.
  • Nicofrin sustiprina ir ramina nervų sistemą. Jūs pamiršite apie stresą, panišką norą rūkyti cigaretes ir nuolatinį nervingumą.
Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kokie yra Nicofrin ingredientai?

Kalninė puerarija. Kalninė puerarija yra Slovėnijos literatūroje esantis augalas, kuriuo taip pat yra pavadinta japoniška arbata. Tai yra Azijos augalas, kurio mūsų šalyje negalima rasti. Ji naudinga dėl jos didelio efektyvumo kovojant su priklausomybe. Kalninė puerarija veikia kaip gynybinė siena – užkirta kelią tolesniam cigarečių nuodų plitimui žmogaus kūne. Tuo pačiu metu jis padeda detoksikuoti kūną – išskiriamos toksiškos medžiagos.

Rodiolė. Rodiolės šaknys kartu su Kalninė puerarija tampa labai sėkminga priemone, nes iš kūno pašalinami visi toksinai, kurie liko po cigarečių rūkymo. Komponentai, derinami teisingai ir tai skatina gaminti fermentus, kurie natūraliai yra “kūno įrankiai”, pašalinantys toksinus. Žmogaus kūnas natūraliai yra užprogramuotas tokiais mechanizmais, bet šių ingridientų derinys ir suaktyvina šį mechanizmą, kai to labiausiai reikia.

Vitaminų kompleksas. Produktas praturtintas vitaminais ir mineralais, kad padėtų jums išvalyti ir sustiprinti savo kūną net po daugelio rūkymo metų.

nicofrin_lt

Atsiliepimai Nicofrin komentarai

Benedetta Andreini

Aš tikrai negalėjau įveikti šios priklausomybės. Keletą kartų nustojau rūkyti, bet po kelių savaičių vėl pradedu. Bet kai perskaičiau apie pastilės Nicofrin nuo rūkymo, maniau, kad pagaliau radau kažką kas man padėtų natūraliu būdu. Ir aš neklydau.

nicofrin-komentarai

Agnese Piredda

Man be galo patiko rūkymas. Aš sutinku, kad pirmas dalykas, kurį aš darau atsikėlęs – surūkau cigaretę. Man rūkymas buvo ritualas – su kava, su vynu. Bet aš perskaičiau įvairius vėžio atvejus ir nusprendžiau mesti rūkyti. Po daugelio nesėkmingų bandymų tik Nikosfinas išgelbėjo mane nuo priklausomybės.

nicofrin_komentarai

Nicofrin Išvada

Nuo momento, kai nustosite rūkyti, kova su priklausomybe bus automatiška. Nereikia galvoti apie tai visą laiką. Nicofrin yra geriausias būdas Jums atsikratyti priklausomybės. Metę rūkyti jūs nejausite nikotino potraukio ir net pamiršite tą faktą, kad jūs metėte rūkyti.

Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Manuskin Active Lietuva
Revitalum Mind Plus Lietuva

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *