Move&Flex Lietuva

Move&Flex Lietuva
5 (100%) 1 vote

Ar jūs norite atsikratyti stipraus, varginančio ir net nerimą keliančio nugaros skausmo? Tuomet esate tinkamoje vietoje. Move&Flex yra gerai organizuotas kremas, rekomenduojamas nugaros skausmų malšinimui ir pagrindinių to priežasčių ilgalaikiam pašalinimui. Tokios ligos kaip artritas ar osteoartritas yra puikiai žinomos nugaros skausmų priežastys. Su šiuo ypatingu kremu jūs sustiprinsite nugarą ir pašalinsite bet kokias šių skausmų priežastis. 

Kremas parduodamas už prieinamą kainą, taigi, pirkdami iš oficialaus gamintojo tinklalapio sutaupysite nemažai pinigų ir gausite nepaprastai vertingą preparatą. Kremo gamintojai laikėsi visų rekomenduojamų standartų ir procesų kuriant šį kremą. Toliau nurodomos pagrindinės kremo Move & Flex  savybės ir funkcijos:

 • Kremo ingredientai yra visiškai natūralūs ir nesukelia jokių nenorimų šalutinių poveikių
 • Move and Flex padeda atkurti kremzlinius audinius ir šiuos suminkštinti
 • Pažeisti audiniai ir ląstelės atkuriami būtent skausmingose, pažeistose vietose
 • Skausminga sritis nuraminama ir skausmas numalšinamas vos tik patepus kremą 
 • Move&Flex naudoti itin paprasta, o jis prieinamas visų amžiaus grupių žmonėms, taip pat nesvarbu nei kultūra, nei etninė kilmė, nei rasė – kremą naudoti gali visi.
Pirkti Move&Flex su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kaip naudojimas Move&Flex už sąnarius

Move & Flex veikia unikaliu būdu ir norimus rezultatus suteikia greitai bei neskausmingai. Kremo sudėtis 100% natūrali, taigi, po naudojimo nepatirsite jokių nemalonių poveikių. Kremas sukelia palengvėjimą stuburui ir visai nugaros sričiai. Apačioje nurodomi visi pagrindiniai kremo veikimo būdai.

Pažeistose srityje atkuriami kremzliniai audiniai – kremzlės sudarytos būtent iš baltymų, kurie pasitarnauja kaip jungiamoji jėga tarp sąnarių. Kai šie tampa pažeisti, jūs jaučiate skausmus ir didžiulį diskomfortą. Šiame kreme esantys natūralūs ingredientai susigeria į audinius ir skatina greitesnius kremzlinių ir visų kitų srities audinių atkūrimo procesus, šitaip paspartėja gijimas.

Kremas Move and Flex nuramina ir numalšina nugaros skausmus – kremo aktyviosios medžiagos padeda įsitempusiems raumenims ir nervams atslūgti. Nervams atlyžus skausmo ir visi kiti nemalonūs pojūčiai sumažėja arba išnyksta kur kas greičiau.

Uždegiminės srities simptomai, pavyzdžiui patinimai, taip pat palaipsniui pašalinami. Kai nugara tampa pažeista, uždegiminiai procesai pradeda veikti visu pajėgumu ir jūs jaučiate skausmus bei ištinimus, galbūt net ir pabrinkimus. Medžiagų apykaitos procesai taip pat pradeda veikti sparčiau, kad su uždegiminėmis sritimis būtų susidorota greičiau ir jūs pasveiktumėte.

Kokie yra Move & Flex ingredientai?

Šį vaistinį kremą populiariai naudoja tiek Europos šalyse, tiek visame likusiame pasaulyje. Tačiau, ką „tokio nuostabaus“ šis kremas iš tiesų gali? Pradėkime nuo nugaros skausmų ir kitų susijusių problemų. Kremo ingredientai neturi jokių dirbtinių chemikalų, dažiklių, kurie galėtų neigiamai paveikti jūsų bendrą savijautą. Aktyviosios medžiagos yra grynos, natūralios ir ištestuotos laboratorijose tik pačių profesionaliausių sveikatos priežiūros specialistų ir kvalifikuotų laboratorijos technikų. Kremas yra daugybės metų tyrinėjimų sveikatos industrijoje rezultatas. Toliau nurodomi pagrindiniai kremo Move&Flex ingredientai ir ko tikėtis, kai preparatą pradėsite naudoti:

 • Kamparas – Tai natūralus ingredientas, puikiai žinomas dėl savo šaldančių savybių visose skausmingose kūno vietose, ypač nugaroje. Mentolis yra kitas ingredientas, suteikiantis panašų poveikį.
 • Kapsaicinas – Šis stiprus ingredientas padeda atkurti kremzles ir audinius, šitaip skatina greitesnį gijimo procesą paveiktose kūno vietose.
 • Metilo salicilatas – Ingredientas padeda kovoti su sąnarių ir kremzlinių audinių uždegiminiais skausmais. Uždegiminiai procesai visiškai sustabdomi, skatinamas gijimas, audinių atkūrimas ir užtikrinamas komfortas.
Pirkti Move&Flex su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Move and Flex vartojimas instrukcija

Kremo instrukcijas sekti išties nesudėtinga. Preparatas yra kremo formos, taigi, tepti reikia išoriniu būdu ant uždegiminės srities odos. Kremas sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų (tik natūralios), tai jums nereikės nė gydytojo išrašyto recepto. Vis dėlto, patariama vaisto nepirkti be recepto ar nepasitarus su savo gydytoju. Taip pat rekomenduojama atidžiai perskaityti produkto informacinį lapelį, kurį rasite pakuotės viduje. Toliau nurodomi pagrindiniai veiksmai, kaip tinkamai naudoti Move & Flex už sąnarius kremą:

 • Kremas turėtų būti laikomas atokiai nuo vaikų, kad šie netinkamai preparatų nepasinaudotų
 • Prieš panaudojimą gerai nusiplaukite rankas švariu vandeniu
 • Nedidelį kremo kiekį patepkite ant skausmingos vietos, o jeigu negalite jos pasiekti, paprašykite artimųjų ar draugų
 • Kremą tepkite du ar tris kartus per dieną arba, jeigu būtina, daugiau kad pasiektumėte norimų rezultatų 
 • Kremą masažuokite sukamaisiais judesiais ir švelniai ant paveiktos srities

Kremo nenuplaukite bent valandą po patepimo, kad šis galėtų tinkamai įsigerti ir pradėti veikti.

Atsiliepimai Move&Flex komentarai

Daniel iš Vengrijos turėjo ką pasakyti:

„ Dėl mano darbo ir darbinės aplinkos, aš turiu sėdėti daugybę valandų savo biure, o atsistoju ir pasivaikštau tik per trumpas pertraukas. Iš pradžių viskas buvo gerai ir nejaučiau nei jokių patinimų, nei skausmų. Vis dėlto, prieš keletą mėnesių darbas tapo nemenkai įtemptas ir pastoviai jaučiau stresą, tuomet prasidėjo visi nugaros skausmai. Diena po dienos ir mano būklė tik blogėjo. Apie Move and Flex sužinojau interneto forumuose pasiskaitęs gerus atsiliepimus. Rimtai pagalvojau išbandyti, nes skausmai tapo nepakeliami. Rezultatas – daugiau jokio diskomforto! Kremą rekomendavau ir vis dar rekomenduoju visiems – kolegoms ir draugams, kurie taip pat didžiąją dienos dalį praleidžią sėdėdami.“

Joe iš JAV teigė:

„Kai gyvenime užsiimi profesionaliu sportu, esi labai entuziastingas ir nori iš savęs išspausti tik aukščiausią lygį. Per treniruotes ir varžybas atiduodi visą save. Vis dėlto, tam yra ir šalutiniai poveikiai – nuolatinės traumos ir nugaros skausmai. Dėka draugo patarimo išbandyti kremas Move&Flex už sąnarius, dabar jaučiuosi nuostabiai – kremo poveikis puikus! Nereikėjo ilgai kentėti, skausmai praėjo lygiai kaip ir atėjo, o poveikis išties ilgalaikis.“

Pirkti Move&Flex su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje
Papillor Lietuva

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *