Casanova Lietuva

Casanova Lietuva
5 (100%) 1 vote

Casanova yra tobulas produktas kovai su erekcijos sutrikimais bei priešlaikine ejakuliacija. Papildomai produktas padidina varpos ilgį bei padeda lovoje, seanso metu, patenkinti savo merginą ar žmoną. Jeigu produktą vartosite kaip nurodyta, penio ilgį ir plotį galite padidinti iki to 5 cm.

Casanova gali visiškai pakeisti jūsų lytinį gyvenimą vos ketverias savaites. Teigiamų rezultatų pastebėsite jau po pirmosios vartojimo savaitės. Jei jums pavyksta išsilaikyti vos 1 minutę, tuomet savo gyvenimą visiškai transformuosite, gebėsite seksu užsiimti net iki vienos valandos.

Lasai Casanova padidina varpą ir užtikrina, kad kaskart užsiimant lytiniu aktu, jūs pataikysite į moters G tašką. Jūsų mergina patirs daugybinius orgazmus vienu metu.

Pirkti Casanova su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Apačioje nurodomi preparato privalumai ir funkcijos:

 • Produktas yra 100% natūralus. Jame nėra jokių priedų ar konservantų.
 • Preparatas nesukelia jokių šalutinių poveikių. Jį naudoti saugu, jums nereikia gydytojo išrašyto recepto
 • Varpos ilgį Casanova gali padidinti iki 5 cm
 • Norimus rezultatus pastebėsite jau po pirmosios vartojimo savaitės.
 • Visiškai transformacijai pakaks vos keturių savaičių ar vieno mėnesio.
 • Papildomai, produktas padeda kovoti su erekcijos sutrikimais bei priešlaikine ejakuliacija
 • Rezultatai, pasiekti šio preparato pagalba, išlieka visam laikui

Kaip naudojimas Casanova už potencijos

Pagrindiniai Casanova ingredientas, atsakingas už šitokius pasakiškus poveikius, yra grybas phallus mushroom. Grybas išleidžia tam tikrą unikalų kvapą, kuris iššaukia reakciją iš jūsų organizmo. Hormonų tipo medžiaga, kuria gamina grybai, veikia panašiai kaip neurotransmiteriai žmogaus lytinio akto metu. Afrodiziacinis grybo efektas yra kur kas stipresnis nei šokolado ar net austrių.

Dėl natūralių Casanova ingredientų pagerės jūsų seksualinis meistriškumas, o tai tiesiogiai persiteiks ir į pasitenkinimo lygį lovoje. Produktas paveikia varpą, ši padidėja net iki 5 cm ilgio. Padidėja ir jūsų energijos lygiai, taigi, turite daugiau jėgų ilgesnį laiką patenkinti savo merginą ar žmoną lytinio akto metu.

Kokie yra Casanova ingredientai?

Lasai Casanova yra 100% natūralus produktas. Jis nesukelia jokių šalutinių poveikių. Šimtaprocentinį saugumą užtikrina šimtu procentu natūrali produkto sudėtis.

Apačioje nurodomi visi preparate esantys ingredientai:

 • Panax ženšenis: dar kitaip – raudonasis ženšenis arba vaistažolių viagra. Ingredientas padeda efektyviai išgydyti bet kokius erekcijos sutrikimus. Tai patikimas būdas užtikrinti aukštą lipidų koncentraciją kraujyje, taip pat palaikomi medžiagų apykaitos procesai ir sindromai.
 • Grybas Phallus mushroom: jis pagamina tam tikrą kvapą, kuris stimuliuoja žmogaus organizmą. Ingrediento sukurti orgazmai yra stipresni nei patiriami valgant šokoladą ar austres, o šie, kaip žinoma, yra vieni stipriausių afrodiziakų.
 • DHEA: tai reiškia Dehidroepiandrosteroną. Tai žmogaus sukuriamas hormonas, vėliau paverčiamas testosteronu, kuris yra pagrindinis vyrų hormonas, atsakingas už vyriškumą. Ingredientas palaiko testosterono lygį vyrams, kuriems šio hormono trūksta.
 • L-argininas: tai amino rūgštis, padedanti padidinti azoto oksido kiekį kūne. Taigi, ingredientas sukelia vazodilataciją ir padeda išlaikyti erekciją. Šie procesai padidina kraujotaką į varpą. Kraujo pripildytos venos išsiplečia ir užtikrina, jog jūs išlaikysite erekciją labai ilgą laiką. Taip pat skatinamas varpos ilgio ir pločio augimas
 • Yohimbe: tai populiarus ingredientas, pasižymintis lytinio akto atlikimo gerinimu ir erekcijos sutrikimų gydymu.
Pirkti Casanova su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Casanova vartojimas instrukcija

Casanova yra 100% natūralus produktas. Jis prieinamas tik eliksyro formos ir privalo būti suvartojamas per burną. Preparatą naudoti lengvą ir 100% saugu. Jis nesukelia jokių šalutinių poveikių. Taigi, nereikia gydytojo išrašyto recepto.

Apačioje nurodomos svarbiausios preparato vartojimo instrukcijos:

 • Įlašinkite 2 lašus eliksyro į savo burną kiekvieną dieną
 • Suvartoti patariama maždaug 30 minučių prieš valgį
 • Vartoti galite ir du kartus per dieną, ryte bei vakare – šitaip reszultatus pasieksite greičiau
 • Preparatą turėtų vartoti tik lytiškai aktyvūs vyrai
 • Produktą laikykite atokiai nuo vaikų.

Casanova originaliai kainuoja 78 EUR, tačiau jums siūlome už ypatingą 39 EUR kainą jeigu prekę užsisakysite šiandien ir tik iš gamintojo svetainės. Prekių kiekis ribotas ir akcija  prieinama tik labai trumpą laiką, taigi, pasinaudokite proga ir įsigykite kol tai galite padaryti pigiau.

Toliau nurodyti žingsniai kaip užsisakyti ir nusipirkti Casanovą už potencijos produktą iš oficialaus gamintojo tinklalapio:

 • Suteikite reikalingą informaciją užpildydami trumpą formą
 • Klientų aptarnavimo agentai su jumis susisieks ir nurodys tolimesnius žingsnius
 • Produktas bus išsiųstas per kelias darbo dienas nuo užsakymo pradžios
 • Jums nereikia mokėti pinigų iki kol prekę laikysite savo rankose
 • Įsidėmėkite, jog siuntimas nemokamas

Atsiliepimai Casanova komentarai

Desmondas iš Singapūro teigė:

„Jaučiau kaip nyksta mano pasitikėjimas savimi, kai negalėdavau ilgai išsilaikyti prieš ejakuliaciją. Daugiau nebesitikėjau iš savęs vyriškumo proveržio. Tačiau, apimtas desperacijos, vis bandžiau įvairiausius produktus, kurių nė vienas negelbėjo esamos situacijos. Deja, kai kurie iš jų turėjo ir šlykščių šalutinių poveikių. Po kurio laiko pabandžiau ir lasai Casanova, kuris, išgydė visas mano problemas be didelio vargo. Šiomis dienomis lovoje išsilaikau ilgai, o mano mergina patiria žymiai daugiau orgazmų nei bet kada ankščiau.“

Robas iš Brazilijos sakė:

„Mano varpa buvo gėdinga, neįtikėtinai maža, o aš tiesiog negalėjau patenkinti savo merginos. Ji skųsdavosi, bet aš buvau beviltiškoje situacijoje. Tuomet draugas pasiūlė man pabandyti Casanova už potencijos, kurį aš nieko nesvarstęs išbandžiau. Mano nuostabai varpa vos per mėnesį laiko padidėjo net 5 centimetrais. Dabar lytiniu aktu užsiimu kur kas ilgiau. Jaučiuosi energingas ir pasitikintis savimi.”

Pirkti Casanova su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje
Boobs XL България
Idealica Lietuva

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *