MagnuFuel Latvija

MagnuFuel Latvija
5 (100%) 1 vote

MagnuFuel-Latvija

MagnuFuelir degvielas ietaupīšanas tehnoloģijajaunās paaudzes transportlīdzekļiem. Šī sistēma ietilpst mehānisku ierīču kategorijā, kuras dēvē par magnētiskajiem frekvenču rezonatoriem. Rezonatori tiek plaši pielietoti dažādās jomās, tomēr to magnētisko īpašību izmantošana ogļūdeņražu jonizācijā jāizceļ īpaši. Efektīvie rezultāti tiek sasniegti, pateicoties sevišķi pilnīgai degvielas sadegšanai. Tas savukārt ir iespējams, pateicoties ierīces radītādinamiskā magnētiskā lauka unikālajām īpašībām un iedarbībai uz degvielas sastāvā esošajām ogļūdeņražu molekulām.Pastāvīgi pieaugot degvielas cenām, tādas ierīces kā MagnuFuelgarantē ievērojamu degvielas ietaupījumu, turklāt tās ir nopērkamas par pieejamu cenu un ir viegli uzstādāmas. To izmantošana pavisam noteikti atmaksājas.Veids, kādā darbojas šāds degvielas ietaupītājs, ir kalibrēta magnētiskā lauka nodrošināšana uz degvielas pievada, šādi izmainot un sakārtojot degvielas molekulu stāvokli, pirms tās nokļūst dzinēja degkamerā.

Nopirkt MagnuFuel ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kā MagnuFuel darbojas?

MagnuFuel teicami darbojas visu veidu transportlīdzekļos. Jebkura veida degviela – neatkarīgi no tā, kur tā tiek glabāta – temperatūras un mitruma iedarbībā pastāvīgi mainās. Šādā veidā degviela var gan izplesties, gan saspiesties.Ogļūdeņražu molekulas sāk tiekties viena uz otru, veidojot molekulu grupas jeb molekulu sabiezējumus. Šādi sabiezējumi nevar tikt pilnībā sadedzināti, jo daļai no tiem nepiekļūst skābeklis. Degvielai plūstot cauri zonai, kurpievienota ierīce, tās radītā magnētiskā frekvence “izšķīdina” radušos sabiezējumus, atdalot molekulas vienu no otras un pozitīvi uzlādējot tās. Tas ļauj skābekļa molekulām brīvi sasniegt ikkatru degvielas molekulu, kas savukārt nozīmē pilnīgu degmaisījuma sadegšanu. Rezultātā samazinās gan degvielas patēriņš, gan bīstamo izmešu daudzums.MagnuFuelgalvenā sastāvdaļa ir divdaļīgs neodīma magnēts. Līdz šim novērots, ka šāda iedarbība piemīt tikai neodīma magnētiem, kuri izstrādāti, izmantojot unikālu tehnoloģiju.

Uzstādīt MagnuFuelir ļoti vienkārši.Produkta piestiprināšana aizņem vien 5 minūtes.Šis degvielas ietaupītājs nerada izplūdes gāzes, kas savukārt paildzina virzuļu gredzenu kalpošanas laiku.Tāpat šis produkts nodrošina apstiprinātu efektivitāti, kā arī ievērojami paildzina katalizatora mūžu. Tiek nodrošināta pilnīga degvielas sadegšana. Vairs neiedegas “CheckEngine” indikators, kas parasti norāda uz nekvalitatīvu degvielu un nepietiekamu tās sadegšanu. Summu, kas iztērēta produkta iegādei, atgūsiet viena līdz divu mēnešu laikā.

Latvija-MagnuFuel

MagnuFuel sastāvdaļas

Itin bieži izmantotie degvielas katalizatori ir izgatavoti no alvas savienojumiem, kā arī atsevišķiem dārgmetāliem. Ražotāji apgalvo, ka šādu katalizatoru lietošana izlīdzinās dzinēja darbību, attīrīs izplūdes gāzes, kā arī ļaus par apmēram 8% ļaus ietaupīt degvielu.Brīvās plūsmas gaisa filtri paši par sevi degvielas patēriņu nesamazina. Tie tikai nodrošina labu skābekļa filtrāciju. Rezultātā var uzlaboties degvielas sadegšana un samazināties dzinēja nodilums. Izmantojot slāpekli riepu pildīšanai, jūs iegūstat samazinātu riepu nodilumu. Šādi riepas kalpos ilgāk, to darbības temperatūra saglabāsies zema, bet riteņa diska mala nerūsēs. Tāpat nopērkami dažādi degvielas un dzinēja eļļas stabilizatori, kas, kā tiek apgalvots, spēj samazināt berzi dzinējā un uzlabot degmaisījuma sadegšanu. Dažas no tām ir vērts pamēģināt. Šīs sastāvdaļas ir drošas un efektīvas. Tās palielina dzinēja jaudu par aptuveni pieciem zirgspēkiem, kā arī palīdz samazināt degvielas patēriņu par aptuveni divdesmit procentiem. Tāpat novērojams CH un CO emisiju samazinājums četrdesmit līdz piecdesmit procentu apmērā.

MagnuFuelir pilnībā sertificēta ierīce, kas licencēta uzstādīšanai dažādu veidu transportlīdzekļiem, tostarp automašīnām, autobusiem un mikroautobusiem, kravas automašīnām, motocikliem, motorlaivām un lauksaimniecības tehnikai. Degvielai plūstot cauri nepārtrauktajam magnētiskajam laukam, ogļūdeņražu savienojumi tiek sadalīti vienkāršās sastāvdaļās, kuras vēlāk tiek aktivizētas. Citu ražotāju piedāvātie magnēti nespēj piedāvāt MagnuFuelefektivitāti un sniegtos rezultātus. Daudzu degvielas piedevu sastāvā mēdz būt arī vecais labais alkohols. Taču viena no labvēlīgākajām degvielas piedevām ir biodīzelis, jo tā sadeg tīrāk un nodrošina labāku eļļošanu. Tā ir videi draudzīga un var tikt uzglabāta ilgāk. Tā ir labākas kvalitātes degviela, kas nav toksiska un parasti ir izgatavota no augu un dzīvnieku taukiem.

Nopirkt MagnuFuel ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

MagnuFuel lietošanas instrukcija

MagnuFuel uzstādīšana neprasa nekādas īpašas zināšanas vai prasmes. Vissvarīgākais ir nekļūdīties, izvēloties šļūteni. Šī ierīce jāpiestiprina pie degvielas šļūtenes.Jums tikai atliek atvērt automašīnas motora pārsegu, atrast degvielas šļūteni un izvēlēties vietu, kur ierīci piestiprināt. Pēcāk piestipriniet MagnuFuel izvēlētajā vietā uz degvielas šļūtenes. Šļūtenei jābūt novietotai starp abām ierīces daļām. Lai ierīci labāk nostiprinātu, izmantojiet iepakojumā iekļauto plastmasas uzliku. Pārliecinieties, ka plastmasas uzlika ir izvīta cauri nelielajai atverei ierīces centrālajā daļā. Cieši nostipriniet to, un, ja nepieciešams, nogrieziet nevajadzīgo plastmasas uzlikas daļu. Tagad ierīce ir gatava darbam, palīdzot jums sasniegt degvielas ietaupījumu vairāk nekā divdesmit procentu apmērā. Turklāt šādā veidā iespējams ne tikai samazināt degvielas patēriņu, bet arī samazināt kaitīgo izmešu daudzumu.

MagnuFuel atsauksmes

Andrejs Kobilko:

MagnuFuel savai automašīnai uzstādīju pirms nedēļas. Agrāk degvielas patēriņš pārbraucienos pa pilsētu bija desmit litri. Taču šodien uz šosejas – vairs tikai 5,8 litri uz simts kilometriem. Liels paldies šim brīnumam!

MagnuFuel-atsauksmes

Renārs:

Rezultāti ir pamanāmi pēc nākamās degvielas uzpildes reizes. Dzinējs sāka darboties klusāk,efektīvāk un bez vibrācijām. Dodoties ceļā, tagad man izdodas ietaupīt 1 līdz 1,5 litrus degvielas. Esmu patiesi priecīgs!

atsauksmes-MagnuFuel

Nopirkt MagnuFuel ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Psorifix Latvija
Mangusteen România

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *