Dr Farin Latvija

Dr Farin Latvija
5 (100%) 1 vote

dr-farinDr Farin Man ir strauju atzinību guvis uztura bagātinātājs, kas domāts visiem tiem cilvēkiem, kas vēlas efektīvi zaudēt lieko svaru. Tas ir uztura bagātinātājs ar jaunu, inovatīvu formulu, kas ir paredzēts visiem cilvēkiem, kas vēlas rūpēties par savu veselību, kā arī par savu izskatu. Šis uztura bagātinātājs ļauj ātri samazināt tauku saturu organismā, kā arī uzturēt normālu ķermeņa masas indeksu (ĶMI). Tā ir labākā izvēle cilvēkiem, kas vēlas zaudēt lieko svaru, kā arī samazināt stresa līmeni. Šis uztura bagātinātājs paātrina vielmaiņu, ierobežojot vēlmi pēc uzkodām ēdienreižu starplaikos. Lietojot šo produktu, jūsu apetīte samazināsies, kā arī samazināsies jūsu vēlme pēc salda ēdiena.

Tāpat arī ir zināms, ka šis produkts ievērojami palielina enerģiju. Līdz ar to tas motivēs jūs veikt lielāku skaitu fizisko aktivitāšu pat tad, ja nejūtaties pārāk enerģisks. Tas jums palīdzēs justies enerģiskam, un jūs katru dienu varēsiet pavadīt arvien produktīvāk. Turklāt šis uztura bagātinātājs palīdz maksimāli palielināt jūsu vielmaiņas ātrumu. Ir svarīgi zināt, ka šis uztura bagātinātājs piedalās visā svara zaudēšanas procesā. Tas ne tikai palīdzēs jums zaudēt svaru, bet arī sadedzināt vairāk kaloriju.

Nopirkt Dr Farin ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kā strādā Dr Farin zaudējot svaru?

Svara zaudēšana ir ļoti nopietns process, un tas prasa no jums lielas saistības. Tas jums liedz daudz dzīves “prieciņus”, kā piemēram, jums tiek noteikts, kas ir jāēd, cik daudz stundas jums ir jāguļ, un citas prasības. Turklāt, šis process no jums prasīs, lai jūs rūpīgi ievērotu noteiktu grafiku, tikai tad jūs varēsiet iegūt savu vēlamo svaru visu pūliņu rezultātā. Taču Dr Farin ir pavisam vienkāršs un ļoti iedarbīgs notievēšanas līdzeklis, un tas sola, ka jūs 30 dienu laikā spēsiet atbrīvoties no 10 kg svara, ja vien lietosiet šo produktu regulāri katru dienu.

Dr Farin zaudējot svaru sastāva esošie efektīvie joni  iedarbojas uz adenilāta ciklāzi, kas ir plašāk pazīstams kā AC enzīms, kas pēc tam tiek iesaistīts šūnu membrānas ražošanā. Šis enzīms stimulē citu enzīmu darbību, kas palīdz tauku dedzināšanā un muskuļu augšanā. Enzīms pēc tam pārvērš ATP cAMP (cikliskā monofosfāta adenozīnā), kas ir iesaistīts tauku sadalīšanā šūnu līmenī. Arī šis cAMP enzīms paātrina enerģijas (sadedzināto tauku) pārvēršanu muskuļos. Turklāt šī enzīma darbība stimulē olbaltumvielu sintēzi, kā arī muskuļu augšanu. Šī uztura bagātinātāja sastāvā esošā skābe pārvērš adenozīna fosforu cikliskā monofosfāta adenozīnā, tādējādi ļaujot ātrāk izvadīt uzkrātos taukus no organisma.

dr-farin-lv

Dr Farin piemīt sekojoša pozitīva iedarbība:

  • uzlabo gremošanas sistēmu
  • samazina taukaudu līmeni
  • paātrina vielmaiņu
  • samazina LDL holesterīna līmeni
  • samazina ēstgribu un vēlmi pēc saldumiem
  • sadedzina liekos taukus organismā, pārvēršot tos enerģijā

Dr Farin sastāvdaļas

Dr Farin ir izgatavots no rūpīgi izvēlētām aktīvām vielām, kuras veicina gremošanu, kā arī pastiprina tauku samazināšanos organismā. Produkta sastāvā esošās sastāvdaļas regulē vielmaiņu, samazina uzkrāto tauku daudzumu šūnās un paātrinātu ātrumu, kādā tiek sadedzinātas kalorijas, kā arī nomāc izsalkumu. Šīs dabiskās vielas ir plaši pētītas dažādos klīniskos pētījumos un ir pierādīts, ka tās ir efektīvas novājēšanai. Šīs sastāvdaļas ir sekojošas:

Baltais zīdkoks. Šī sastāvdaļa ir ārstniecisks augs, kura augļiem piemīt ideāla pretiekaisuma iedarbība, kas uzlabo urīnorgānu sistēmas darbību. Turklāt tā lapas ir ārkārtīgi iedarbīgs līdzeklis, lai samazinātu glikozes līmeni asinīs.

Baltais zīdkoks efektīvi nomāc glikozidāzes darbību, kas ir atbildīga par salikto cukuru sašķelšanu vienkāršajos cukuros. Tāpat arī šī sastāvdaļa novērš cukuru uzsūkšanos gremošanas traktā. Šī sastāvdaļa arī nodrošina mazāku ogļhidrātu uzsūkšanos un novērš tauku uzkrāšanos organismā. Pētījumi rāda, ka baltais zīdkoks samazina triglicerīdu līmeni organismā. Tam arī piemīt pretiekaisuma iedarbība.

Nopirkt Dr Farin ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Jakonas sakne. Kapsulas Dr Farin ir ideāls papildu enerģijas avots, kas veicina notievēšanu. Tāpēc tā sastāvā ir Jakonas sakne, kas ir populārs augs Dienvidamerikā, galvenokārt augstkalnu apgabalos. Tas ir plaši pazīstams ar savu pretiekaisuma un diurētisko efektu, kas regulē ēstgribu, kā arī novērš negaidītu aizkuņģa dziedzera hormona iekļūšanu asinsrites sistēmā. Tas arī palīdz stabilizēt glikozes līmeni asinīs. Turklāt šī Jakonas sakne ir bagātīgs šķiedrvielu avots, kas uzkrājas kuņģī, tādējādi ļaujot cilvēkam justies pilnīgi paēdušam pat pēc vieglas maltītes. Tāpat arī šis augs satur probiotiķus, kas uzlabo vielmaiņu, gremošanas sistēmu un samazina iekaisumu.

Hlorogēnskābe. Šī ir sastāvdaļa, kas sastopama zaļajās kafijas pupiņās un kas samazina vienkāršo cukuru šūnās, kas pēc tam samazina tauku daudzumu organismā pat par 4,5%. Šī sastāvdaļa arī samazina iespēju saslimt ar diabētu.

Aveņu ekstrakts. Šī sastāvdaļa regulē adiponektīna polipeptīda hormonu, kas tiek ražots un nogādāts asinsritē caur tauku šūnām.

Indijas nātres ekstrakts. Šī sastāvdaļa veicina CA enzīma ražošanu, kas izraisa tauku samazināšanos un muskuļu augšanu.

Instrukcijas Dr Farin lietošanai

Dr Farin lietošana ir pavisam vienkārša un efektīva, turklāt šis produkts dedzina kalorijas 24 stundas dienā, kā arī iznīcina visus kaitīgos toksīnus un samazina holesterīna līmeni. Ieteicams lietot vienu kapsulu divas reizes dienā. Lietojiet vienu kapsulu pirms brokastīm un otru – pirms pusdienām. Jums nav nepieciešams izmainīt jūsu diētu vai arī bieži iet uz sporta zāli, jo jūsu organisms atbrīvosies no taukiem dabīgā veidā. Jau pēc pirmās nedēļas jūs pamanīsiet, ka jums ir vairāk enerģijas un jūsu svars sāk samazināties, kā arī jūs atbrīvosieties no visām problēmām, kas raksturīgas cilvēkiem ar lieko svaru.

dr-farin_lv

Dr Farin atsauksmes

Apkopojot dietologu, ārstu un pircēju viedokļus, Dr Farin zaudējot svaru pierāda, ka tas neapšaubāmi ir iedarbīgs notievēšanas līdzeklis, kas ļauj cilvēkiem efektīvi zaudēt lieko svaru. Zinot, ka šī produkta rezultāti ir pozitīvi un tas ir drošs veselībai, tagad ir pavisam viegli izdarīt savu izvēli un sākt zaudēt liekos kilogramus ar Dr Farin palīdzību.

Mans svars man vienmēr ir bijusi milzīga problēma. Esmu apmeklējusi dažādus dietologus, kas man ieteica lietot dažāda veida novājēšanas uztura bagātinātājus, bet mans svars tieši pretēji – pieauga. Es vairs pat nespēju normāli paelpot, un tas mani ļoti satrauca. Es nolēmu pati meklēt informāciju saviem spēkiem, tieši tad es uzgāju informāciju par kapsulas Dr Farin uztura bagātinātāju. Es nekavējoties to pasūtīju un rezultāti parādījās jau pēc vienas nedēļas. Pēc 30 dienām es biju zaudējusi 10 kilogramus. Paldies šim uztura bagātinātājam!

Marta

dr-farin-atsauksmes

Es vienmēr biju ļoti norūpējies par savu svaru. Es devos uz sporta zāli, bet treniņi nekad nepalīdzēja. Es biju tik ļoti vīlies sevī, turklāt pat mani draugi mēdza jokot par manu svaru. Es devos pie sava dietologa, un viņš man ieteica šo uztura bagātinātāju. Es nekavējoties uzsāku to lietot un uzreiz pamanīju pirmos rezultātus. Man vajadzēja iet iepirkt jaunas drēbes, jo vecās vairs nederēja. Es dabiski notievēju un man ir ļoti liels prieks par to.

Ģirts

dr-farin_atsauksmes

Nopirkt Dr Farin ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Catch Me Patch Me Latvija
iBright Latvija

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *