Āfrikas Mango Latvija

Āfrikas Mango Latvija
5 (100%) 1 vote

African Mango zaudējot svaru ir 100% dabīgs produkts, kas radīts, lai sadedzinātu liekos taukus un palīdzētu cilvēkiem kļūt slaidākiem. Tā spēcīgās novājēšanas īpašības padara to par vienu no labākajiem produktiem, lai pilnībā atbrīvotos no liekajiem taukiem no jebkuras ķermeņa daļas. Ikviens, kas ir vīlies citos novājēšanas produktos, būs sajūsmā par šo produktu – tā iedarbība ir tieši tik efektīva, kā solīts. Šis uztura bagātinātājs palīdzēs jums atbrīvoties no liekajiem taukiem bez smagām fiziskām aktivitātēm vai striktas diētas. Tas ir 100% drošs un neizraisa nekādas negatīvas blakusparādības. Tāpat arī tas darbojas ļoti ātri, un jūs pamanīsiet vēlamos rezultātus jau pēc pirmās lietošanas nedēļas.

Kapsulas Āfrikas Mango uztura bagātinātājs satur daudzveidīgas minerālvielas un vitamīnus, kas kontrolē un ļauj saglabāt pareizu ķermeņa svaru. Tāpēc tas ir ideāls uztura bagātinātājs pilnīgai lieko tauku sadedzināšanai. Šī produkta sastāvā esošās sastāvdaļas ir 100% dabīgas un neradīs nekādas negatīvas blakusparādības. Turklāt, lai iegādātos un lietotu šo produktu, jums nav nepieciešama ārsta recepte. Tas īpaši efektīvi iedarbojas uz taukiem problemātiskās ķermeņa daļās, piemēram, uz vēdera, augšdelmiem un sejas utt.

Nopirkt Āfrikas Mango ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Zemāk ir apkopotas šī uztura bagātinātāja galvenās īpašības:

 • African Mango ir 100% dabīgs un palīdzēs jums ātri atbrīvoties no nevēlamajiem taukiem.
 • Tā sastāvdaļas ir iegūtas tikai un vienīgi no dabīgiem avotiem.
 • Tas palīdz atbrīvot no taukiem burtiski visās ķermeņa vietās, pat uz vēdera.
 • Tas palīdzēs samazināt jūsu apetīti un jūsu atkarību no neveselīgas pārtikas, kā dēļ jūsu organismā tiek uzkrāts pārāk daudz tauku.
 • Tam nav nekādu negatīvu blakusparādību, un tas ir 100% drošs veselībai. Lai lietotu šo uztura bagātinātāju, jums nav nepieciešama ārsta recepte.

Kā strādā Āfrikas Mango zaudējot svaru?

Āfrikas Mango sastāvā ir apkopotas tikai dabīgas sastāvdaļas. Šīs sastāvdaļas ir bagātas ar minerālvielām un vitamīniem, padarot to par ideālu pārtikas piedevu pareizam un veselīgam uzturam. Šis produkts ir bagāts ar šķiedrvielām, līdz ar to jūs jutīsieties paēdis vairāku stundu garumā. Tāpat arī jums pazudīs vēlme nemitīgi uzkost kādu neveselīgu našķi. Šī produkta sāta sajūtas nodrošināšanas funkcija ir saistīta ar lielu leptīna daudzumu, kas atrodams šajā uztura bagātinātājā; leptīns savukārt ir atbildīgs par diētas kontroli.

Turklāt African Mango palīdz regulēt holesterīna līmeni asinīs un izvada uzkrātos toksīnus no organisma, lai novērstu brīvo radikāļu negatīvo iedarbību; brīvie radikāļi savukārt var izraisīt iekšējo orgānu bojājumus. Šis produkts arī palielinās jūsu enerģijas līmeni un vielmaiņas ātrumu, lai jums būtu pietiekami daudz spēka, lai veiktu savas ikdienas darbības. Papildus lieko tauku noņemšanai un holesterīna līmeņa regulēšanai, šim produktam piemīt arī pretiekaisuma īpašības, kas to padara par efektīvu palīgu brūču sadziedēšanā.

African Mango sastāvdaļas

Āfrikas Mango ir 100% dabīgs uztura bagātinātājs, pateicoties savām dabīgajām sastāvdaļām. Dabīgās sastāvdaļas savstarpēji iedarbojas, lai ātri un efektīvi jūs atbrīvotu no liekajiem taukiem.

Zemāk ir apkopotas šī produkta sastāvā esošās galvenās sastāvdaļas:

 • Irvingia gabonensis: Tas palīdz regulēt holesterīna līmeni organismā un novērš tauku uzkrāšanos. 
 • Akai ogu ekstrakts: Tas ir spēcīgs antioksidants. Šī ekstrakta antioksidantu īpašības ir trīs reizes spēcīgākas, nekā tas ir daudzās citās sastāvdaļas šajā kategorijā.
 • Zaļās tējas ekstrakts: Tas efektīvi sašķeļ taukus gan fizisko aktivitāšu, gan arī atpūtas laikā.
 • L-karnitīns: Tas palīdz pārvērst jūsu organismā uzkrātos liekos taukus enerģijā, un tam ir raksturīga arī cieša saistība ar B vitamīna kompleksu.
 • Balto pupiņu ekstrakts: Tas palīdz regulēt to, kā cilvēka organisms absorbē cieti un novērš tās pārvēršanu taukos. Tas bloķē alfa-amilāzes darbību, lai novērstu lieko tauku uzkrāšanos organismā.
 • Slendesta: Šī sastāvdaļa palīdz jums just sāja sajūtu ilgstoši un līdz ar to palīdz jums uzņemt mazāku daudzumu pārtikas, kā arī ļauj atbrīvoties no vēlmes regulāri našķēties. 
 • Cissus quadrangularis: Tas novērš ar kauliem saistītas problēmas. Tajā ir arī pretiekaisuma un antioksidantu īpašības, līdz ar to šī sastāvdaļa palīdz veicināt brūču sadzīšanu un novērš brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību.
Nopirkt Āfrikas Mango ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Instrukcijas Āfrikas Mango lietošanai

Kapsulas African Mango ir 100% dabīgs produkts un neizraisa nekādas negatīvas blakusparādības. Šim uztura bagātinātājam nav reģistrēts neviens kontrindikācijas gadījums. Šis produkts ir pieejams kapsulu formā, un tas ir jālieto iekšķīgi.

Lietošanas pamācība ir pieejama uz produkta iepakojuma, un kopsavilkumu jūs varat izlasīt arī zemāk:

 • Lietojiet divas kapsulas dienā, kā arī katru reizi uzdzeriet lielu daudzumu ūdens;
 • Divu kapsulu lietošana katru dienu palīdzēs jums ātrāk atbrīvoties no organismā uzkrātajiem liekajiem taukiem;
 • Ieteicams šo uztura bagātinātāju lietot ēdienreižu laikā;
 • To var lietot pieaugušie – gan sievietes, gan vīrieši;
 • Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

African Mango standarta cena ir 37,95 EUR par vienu iepakojumu, kurā ir 60 kapsulas. Taču cena attiecīgi samazināsies, jo vairāk iepakojumu jūs iegādāsieties. Pieejamās atlaides, kas jums tiks piemērotas, ja iegādāsieties šo uztura bagātinātāju no produkta oficiālās mājaslapas, ir norādītas zemāk:

 • Iegādājoties 2 pudeles, jūs saņemsiet 5% atlaidi, un katra pudele maksās 36,05 EUR
 • Iegādājoties 3 pudeles, jūs saņemsiet 10% atlaidi, un katra pudele maksās 34,16 EUR
 • Iegādājoties 6 pudeles, jūs saņemsiet 15% atlaidi, un katra pudele maksās 32,26 EUR
 • Iegādājoties 9 pudeles, jūs saņemsiet 20% atlaidi, un katra pudele maksās 30,36 EUR
 • Iegādājoties 12 pudeles, jūs saņemsiet 25% atlaidi, un katra pudele maksās 28,46 EUR

Lai pasūtītu šo produktu, sekojiet zemāk sniegtajām norādēm:

 • Aizpildiet īsu pasūtījuma formu produkta mājaslapā
 • Klientu apkalpošanas pārstāvis sazināsies ar jums saistībā ar jūsu pasūtījumu
 • Prece tiks nosūtīta uz jūsu norādīto adresi
 • Jūs varat samaksāt, preci saņemot

Jums būs jāmaksā par piegādi. Jūsu izvēlētā maksājuma metode nosaka, cik jums būs jāmaksā papildus par piegādi:

 • Apmaksa pēc piegādes – 15 EUR;
 • Maksāšana ar PayPal, kredītkarti vai tiešsaistes pārskaitījums – 8 EUR;
 • Bankas pārskaitījums – 8 EUR.

African Mango atsauksmes

Anna no Itālijas par šo produktu izsakās šādi:

“Esmu pilnībā iemīlējusies kapsulas African Mango! Šis produkts ir mans ideālais palīgs, un ar tā palīdzību man izdevās atbrīvoties no visiem liekajiem taukiem vēdera rajonā. Ātrums, ar kādu tas darbojas, ir vēl viens faktors, par ko es droši varu teikt – tam nepastāv konkurentu. Man nevajadzēja nodarboties ar fiziskām aktivitātēm vai ievērot kādu diētu. Patiesībā tas pat samazināja manu apetīti, un man vairs nemaz negribas uzkost kārtējo neveselīgo našķi.”

Veronika no ASV mums pastāstīja sekojošo:

“Āfrikas Mango zaudējot svaru man ļāva iegūt smilšu pulksteņa ķermeņa formu, par kādu vienmēr biju sapņojusi. Pirms es sāku lietot šo uztura bagātinātāju, mana figūra bija visai bezformīga, bet tagad esmu pilnībā izmainījusies, pateicoties šim fantastiskajam produktam. Šobrīd jūtos daudz enerģiskāka un man vairs nav kāres pēc brokastu saldumiem. Salīdzinot ar laiku iepriekš, es tagad jūtos daudz jaunāka un skaistāka. Turklāt, lietojot šo produktu, es neizjutu nekādas negatīvas blakusparādības.”

Nopirkt Āfrikas Mango ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē
Diet Stars Latvija
Nonacne Latvija

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *